Event big icon 8b57674f0234736baeee555640163ff48dc64e8533d92287b553f07eaa214910

Program

Program Adı Mekan Saat Yazarlar
Sesini Duyurabilen Gençler Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 8 Mayıs, 16:30 Alya Öztanyel, Gamze Aydeniz,
Masallar ve Çocuk Edebiyatında Fantazyanın Yeri Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 8 Mayıs, 18:00 Esra İlter Demirbilek, Gülşah Elikbank, Seran Demiral,
Kutuplaşan Türkiye'de Çok Sesli Dergicilik: OT KargaArt 8 Mayıs, 19:00 Hakan Bıçakcı, Nermin Yıldırım, ​Seray Şahiner, Sinan Sülün,
Yazarın sesi öyküye ne kadar yansıyor? Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 8 Mayıs, 19:00 ​Bora Abdo, Faruk Duman, Neslihan Önderoğlu, Sine Ergün,
Türk Edebiyatında Aykırı Sesler: Fantazya, Bilimkurgu ve Yeraltı Edebiyatı KargaArt 8 Mayıs, 20:00 Altay Öktem, Barış Müstecaplıoğlu, Gülşah Elikbank,
“Tanpınar'ın Mektupları” Okunuyor. Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 8 Mayıs, 21:00 ​Hakkı Ergök,
“Bu Şehrin Şarkıları” konseri-Özgür Özdemir KargaArt 8 Mayıs, 21:30
Yabancı Yazalar Okullarda 9 Mayıs, 09:00 Adina Rosetti, Gulnar Hajo, Jim Smith, Mechthild Gläser, Susanne Gervay,
Yeni nesil/teknoloji çağı çocuklarına kitabı sevdirmek Nail Kitabevi 9 Mayıs, 15:00 ​Defne Ongun Müminoğlu , Sima Özkan Yıldırım, Susanne Gervay,
Roman ve Biyografilerde Kimlik Algısı Nail Kitabevi 10 Mayıs, 15:00 Liz Behmoaras, Sarit Yishai Levi,
“Beş Şehir”i Yeniden Okumak (Dergah Yayınları İşbirliğiyle) Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müze Kütüphanesi 10 Mayıs, 18:00 Beşir Ayvazoğlu, Seval Şahin,
Modern Çağın Sesi Olarak “Gürültü" Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 10 Mayıs, 19:00 ​Erlend Loe, Hikmet Hükümenoğlu , Nurduran Duman, ​Tarık Tufan, Tibor Fischer,
Edebiyatta Kadınların Sesi İtalyan Kültür Merkezi 10 Mayıs, 19:00 Aslı Perker, Michela Murgia, Sedef İlgiç,
Fısıltıyla Çığlık Arasında Edebiyat KargaArt 10 Mayıs, 19:00 Algan Sezintüredi, Ayşe Erbulak, Emelie Schepp, Keith Ridgway, William Easton,
Bir Yazar Olarak Dünyanın Dinmeyen Uğultusuna Kulak Vermek KargaArt 10 Mayıs, 20:15 Elvis Peeters, Meltem Halaceli, ​Seray Şahiner,
Edebiyatta Farklı Disiplinlerin Yankısı Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 10 Mayıs, 20:15 Gözde Kurt, Gül İrepoğlu, Linda Polman,
Frank Schablewski-Yalçın Baykul şiir performansı yapıyor. KargaArt 10 Mayıs, 21:30
3K Edebiyat Günleri Söyleşisi Erbulak Evi 11 Mayıs, 14:00 Ayşe Erbulak, Emelie Schepp,
Doğadan Kaçış, Doğaya Kaçış Nail Kitabevi 11 Mayıs, 15:00 ​Erlend Loe, Hakan Bıçakcı,
Kurmacadaki Gerçeklik: Ölüm NevMekan 11 Mayıs, 16:00 Feridun Andaç, Michela Murgia,
Sessiz Sinema Etkinliği Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 11 Mayıs, 17:45 Aslı Perker, Başak Sayan,
Tarihi Hikayeleştirmek Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 11 Mayıs, 19:00 Frank Schablewski, Meltem Halaceli, Solmaz Kamuran,
Medeniyetin Sesinden Kaçış: “Çılgın Kalabalıktan Uzak” KargaArt 11 Mayıs, 19:00 ​Erlend Loe, Keith Ridgway, Michela Murgia, Nermin Yıldırım,
Kaldırımlarda Sesler Birikimhane 11 Mayıs, 19:00 Ali Sefünç, Sarit Yishai Levi,
“Tanpınar’ın Şiiri, Şehir ve Sesler” Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müze Kütüphanesi 11 Mayıs, 19:00 Atakan Yavuz, Mehmet Erte, Şeref Bilsel,
Harften Notaya, Sözden Müziğe Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 11 Mayıs, 20:15 Elvis Peeters, Hüsnü Arkan, Serhan Bali,
Sağır Eden Sessizlik KargaArt 11 Mayıs, 20:15 Feride Çiçekoğlu, Linda Polman, Nazlı Berivan Ak, Tibor Fischer,
Türk Sanat Müziği Konseri Beyoğlu Bld. Başkanlık Sergi Salonu 11 Mayıs, 21:30
Roof Penguin Konseri KargaArt 11 Mayıs, 21:30